ШПАРГАЛКИ БАТЬКАМ: ТЕ, ЩО ДІТЯМ КРАЩЕ НЕ ЗНАТИ

ШПАРГАЛКИ БАТЬКАМ:

ТЕ, ЩО ДІТЯМ КРАЩЕ НЕ ЗНАТИ

Справжнє ставлення до людей

Критикувати інших людей в присутності дитини — не кращий варіант, особливо якщо той частенько знаходиться в їх суспільстві. Прибережіть цю тему для розмови з чоловіком (дружиною) наодинці.

Секрет

Іноді мама або тато, заручившись підтримкою дитини, довіряють йому якусь таємницю, яку той повинен зберігати і нікому не відкривати. Не змушуйте дитину відчувати зайві переживання з приводу того, що він «обманює» кого-то. Краще довірте свою таємницю подрузі або другу.

Страхи

Це природно, що і у дорослих є свої страхи, але не треба розповідати про них своїй дитині. Адже невідомо, що може видати дитяча фантазія, коли малюк буде знаходитися один, наприклад, вночі у кімнаті. Краще зхитрувати.

Батьківські відносини

В пориві емоцій ми можемо при дитині наговорити про свою другу половину зовсім неприємні речі. Дитина ні в якому разі не повинна чути ваших гнівних емоцій на адресу свого другого батька, які цілком можуть підірвати його авторитет.

Сюрпризи

Всім відомо, що діти — дуже балакучий народ, який ненавмисне може проговоритися і видати будь-яку таємницю. Тому не варто обговорювати при них те, про що ніхто не повинен дізнатися раніше часу.

Секрет народження
Іноді мамі, якщо вона в поганих стосунках з татом (і навіть якщо в хороших), дуже хочеться, щоб “восторжествувала справедливість”. Тому вона розповідає дитині про те, що насправді батько був проти появи малюка на світ. Не варто про це говорити дитині: щасливішими від цієї новини він точно не стане.

Мамині муки
Не варто ділитися з малюком про всі свої муки, які ви відчували при його народженні. Адже він зовсім в цьому не винен. Але, якщо він дізнається про це, почуття провини може прокинутися і вплинути на появу в нього комплексу.