Про нас

Сонце – найяскравіша зірка у Сонячній системі, і не випадково йому захотілося зупинитися у центрі міста Миколаєва, і дати назву дитячому садочку. Як тільки воно простягнуло свої промінці до нашого закладу, у березні 1977 року, будівля, майданчики, вся територія дошкільного закладу заграла сонячними зайчиками, які перетворилися на діточок – наших вихованців, «Сонечко» наповнилося дитячим гомоном і веселим сміхом, радісними посмішками батьків і невичерпним витоком педагогічної творчості.

Наш садочок пристосований,  функціонує  9  груп, з них 7 загального типу,  2 групи для дітей з вадам мовлення, які  відвідують  202 дошкільника. Ми  маємо деякі труднощі  при здійснені освітньо-виховної роботи, так  як бракує  квадратних метрів, проте  намагаємося відповідати всім вимогам сьогодення, наша головна мета – щасливі вихованці – вдячні батьки.

У нашому  садочку “сонячні зайчики”, завдяки професійному педагогічному колективу отримують перші знання, уміння та навички .  Результат нашої діяльності демонструють діти, які після дошкільного закладу навчаються в школі. Ми активно співпрацюємо з загально освітньою школою № 13. Наші вихованці успішно адаптуються до шкільного життя.

Дитина Сонечка – ніжна, тиндітна, життя якої перетвориться на довгу світлу дорогу, завдяки  особливій ​​увазі, турботі, ніжності і обережності з боку нас –  дорослих.